تبلیغات
مبارزه با شیطان - مسجدالاقصی یا قبـه الصخره!
 
 


<-BlogDescription->

مسجدالاقصی یا قبـه الصخره!

مسجدالاقصی یا قبـه الصخره

به گزارش جنبش سایبری ۳۱۳ جـالب است اگر بدانید تا بحال  مسجدالاقصی را ندیده اید و آنـچه معمولاْ به عنـوان  مسجدالاقصی به نـمایش در می آیـد قبـه الصخره است نه مسجد الاقصی!  حتی در تلویویزیون جمهوری اسلامی ایران هم با اسم مسجدالاقصی تصویر قبه الصخره به نمایش در می آید!!

 قبه الصخره

مسجد قبه الصخره

مسجد الاقصی


بقیه در ادامه مطلب

این درحالی است که این بنای زیبا با گند طلایی که چندین سال هست حتی در ایران  نقشه مصلا های نماز جمعه ما شد، در واقع عکس مسجد صخره یا همان قبه الصخره است . ولی این اشتباه از کجا سرچشمه می گیرد. واقعیت آنجاست که این اشتباه ما از یک سیاست بسیار زیرکانه یهودی های اسرائیل یا درواقع صیهونیستها سرچشمه می گیرد

     

 مسجدالاقصی

ظاهرا موضوع اشتباه گرفتن  مسجد الاقصی  با  قبه الصخره  تا حدی   به  دلیل نزدیکی این دو بنا در مجموعه ی حرم الشریف است .اما به نظر می رسد در ورای این تشابه ساده  مسئله ی مهمتری است .

 بین مسجدالاقصی و قبه الصخره سردرگمی قابل توجهی وجود دارد. هر گاه در رسانه های محلی و بین المللی ذکری از مسجدالاقصی به میان می آید در عوض عکسی از قبه الصخره به نمایش داده می شود.

دلیل اصلی این مسئله عدم اطلاع عموم مردم همراستا با توطئه های اسرائیل است. صهیونیست ها دراروپا و آمریکا چنین تصاویری را چاپ و منـتـشر می کنند و گاه با قیـمت بسیار اندک  و حتـی به رایگان در اختـیار اعراب و مسلمـانـان قرار می دهند .

 بدین ترتیب مسلمانان آن را به تمام نقاط – دیوار منازل و دفاتر کار – نصب می کنند . همین مسئله موید این است که اسرائیل می خواهد تصویر مسجدالاقصی را از اذهان مردم پاک کند تا بتواند آن را تخریب ومعبد خود را پنهانی بنا کند و اگر کسی شکایت یا اعتراضی داشته باشد  به طور زنده تصویر قبه الصخره را نشان خواهند داد و اظهار خواهند داشت که اتفاقی نیفتاده است .

مسجد الاقصی

مسجد الاقصی همان مسجد مقدسی است که زمانی قبله گاه مسلمین بوده است. گنبد آن هم اکنون سبز رنگ است

قبه الصخره

علت نام گذاری آن به این نام، سنگی است که درون آن وجود دارد. این سنگ بسیار عظیم همان سنگی است که در زمان معراج، پیامبر بر روی آن رفتند. آن سنگ از آن زمان با فاصله ای از زمین بصورت معجزه ای قرار گرفت و تا امروز هم به همان صورت معلق است.گنبد آن هم اکنون طلایی است.

چرا یهودیان مدعی مسجدالاقصی هستند؟
بخش غربی وجنوبی صحن مسجد الاقصی اهمیت فراوانی برای یهودیان دارد. این دیوار به دیوار براق مشهور است وعلت نامگذاری آن به این اسم هم بسته شدن اسب رسول اکرم صلی الله علیه وآله وسلم (براق) به این دیوار در زمان معراج بود .
این دیوار ۱۵۶ عرض و۵۶ پا طول دارد ، برخی از سنگ های این دیوار ۱۶ پا می باشند ، مسلمانان مسجدی را در این قسمت بنا نهادند.
در مقابل یهودیان ادعا می کنند که این دیوار بخش باقی مانده از دیوار ” بارگاه سلیمان” است که هیردوس آنرا در سال ۱۸ قبل از میلاد بنا نهاده بود.

صهیونیسم همواره کوشیده است تا با معرفی قبه الصخره (با گنبد طلایی) بجای مسجدالاقصی توجه مسلمانان از این مسجد که قبله اول آنها بوده است را منحرف و زمینه را برای ویران کردن مسجد و ساختن معبد سوم سلیمان بجای آن آماده کند.
یهودی های افراطی نیز بارها تهدید به تخریب مسجدالاقصی نموده اند. چراکه در برنامه آنان تخریب مسجدالاقصی نقطه عطف اشغال قدس است و به این ترتیب با تخریب آن و به نمایش درآوردن تصاویر قبه الصخره براحتی جنگ رسانه ای را خواهند برد .

کمک جاهلانه ما به دشمن

تا همین چند سال پیش عکس قبه الصخره با عنوان مسجدالاقصی برروی اسکناس های صد تومانی چاپ شده بود . کماکان تصویر قبه الصخره به جای تصویر مسجدالاقصی از سیمای جمهوری اسلامی پخش میشود . بد نیست بدانید که یکی از معروف ترین مساجد شرق تهران واقع در تهرانپارس مسجدالاقصی نام دارد که بالای آن گنبد بزرگ طلایی رنگی خودنمایی میکند و بر سردر آن تصویر بزرگ قبه الصخره کاشی کاری شده و عنوان مسجدالاقصی زیر آن نقش بسته است . این موارد و هزاران مورد اینچنینی را میتوان برشمرد که خود ما با سهل انگاری به این تلقی دامن میزنیم .

مسجد الاقصی همچنان در خطر

 صهیونیستها مدتهاست که مشغول حفاریهای بسیار گسترده ای درزیر پایه های مسجدالاقصی هستند وبا ایجاد زیر گذر زیر پایه های آن زمینه تخریب و فروپاشی کامل آن را فراهم کرده اند . دامنه گسترده حفاریها موجب فروپاشی بخشهای مختلفی در اطراف مسجد الاقصی شده است و پس از مجروح شدن ۱۷ دانش آموزبر اثر ریختن کف کلاسی درمدرسه ای که کمتر از ۱۰۰ متــر از مسجـدالاقـصی فـاصله دارد , خـطر فـروپـاشی ایـن مکـان مـقدس بـیـش از پـیش نـمایان میـگردد . رژیـم اشغالگـر اسرائـیل با استـفاده از مـواد شیـمیایـی بـسیـار قـوی صخره های سخت و خـاکهای زیر مسجـدالاقصی را از بـیـن می برند تا مسجـدالاقصی را از بین بـرده و بتوانـد موهومات خود (معبد سلیمان) را جایـگزین کنند، بـه طوری که ایـنک مسجدالاقصی معلق در هوا است و خطر فروپاشی آن با تلنگر و زمین لرزه ای وجود دارد.

 ونکته آخر:


معبد سلیمان

بنای موهوم هیکل سلیمان که قصد دارند به جای مسجدالاقصی و قبه الصخره بسازند

آرماگدون در واقع مکانی است تشکیل شده از یک شهر کوهستانی باستانی که در شامات یا جنوب فلسطین قرار دارد و محل تجمع پادشاهان شرق است این نکته در انجیل جدید آمده. و محل جنگ نهایی آخر و زمان بین خیر و شر می باشد.منبع:راز های ماسون::
:: مرتبط با: صهیونیسم , مطلب ,
:: برچسب‌ها: مسجدالاقصی , قبـه الصخره , صهیونیسم , قدس , معبد سلیمان , اسرائیل , یهود ,
نویسنده : سجاد
تاریخ : سه شنبه 8 اسفند 1391